Lustereczko.pl
                           powiedz przecie...
strona główna       ulubione       startowa      

Promy Gdynia - Karlskrona
Kosmetyczka Mosina
Regulamin

§1

1. Zapisanym do Lustereczko.pl jest osoba, która wypełniła formularz zapisu na naszej stronie WWW.

2. Aby zapisać się do Lustereczko.pl należy mieć ukończone 14 lat.

3. Wysyłając formularz użytkownik akceptuje wszystkie punkty regulaminu i zgadza się na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie podanych informacji przez Lustereczko.pl w celach statystycznych i marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r. (Dz.U. nr 133 z 1997r.). Każdy Zapisany ma prawo do uaktualniania swoich danych.

4. Zapisany ma prawo do rezygnacji, której skutkiem jest usunięcie z bazy Lustereczko.pl danych, które podał i zaprzestanie wyświetlania jego zdjęcia. Aby zrezygnować, należy zalogować się i kliknać na link "Usuńcie moje zdjęcie i wszystkie dane z serwera!".

5. Lustereczko.pl nie udostępni danych osobowych zapisanych osobom trzecim.

§2

1. Zapisany zgadza się, aby zdjęcie, które prześle, było wyświetlane na stronach WWW Lustereczko.pl i oceniane przez odwiedzających strony. Jednocześnie ma prawo w każdej chwili zablokować zdjęcie, aby nie było ono wyświetlane.

2. Zapisany zgadza się, aby jego zdjęcie brało udział w konkursach organizowanych przez Lustereczko.pl, np. na Miss Lustereczka albo Mister'a Lustereczka.

3. Lustereczko.pl nie bierze odpowiedzialności za zdjęcia umieszczane na swoich stronach przez Zapisanych.

§3

1. Lustereczko.pl zastrzega sobie prawo do:
a) usunięcia Zapisanego bez podania przyczyny
b) odmowy umieszczenia na stronach zdjęcia Zapisanego
c) dokonywania zmian w Regulaminie bez zapowiedzi.

§4

1. Zabronione jest wykorzystywanie formularzy kontaktowych udostępnianych na stronach Lustereczko.pl do rozpowszechniania treści obraźliwych, treści niezgodnych z prawem, treści reklamowych, w szczególności do SPAMowania.


Copyright Lustereczko.pl 2001-2018